Preloader Close
 • Lt
 • En
 • Šviestuvai, LED šviestuvai, kištukai bei kištukiniai lizdai

  Šviestuvai yra nepakeičiamas kasdienio gyvenimo elementas, suteikiantis mums šviesą ir vizualinį komfortą tamsoje. Jie yra labai įvairūs tiek savo išvaizda, tiek funkcionalumu. Vienas iš šiuolaikinių šviestuvų variantų yra LED šviestuvai.

  LED šviestuvai yra populiarūs dėl savo efektyvumo ir ilgo tarnavimo laiko. „LED” reiškia „šviesos diodas” (angl. Light Emitting Diode). Diodai leidžia elektrinę energiją tiesiogiai paversti šviesa, be didelio šiluminio nuostolio. Tai reiškia, kad LED šviestuvai sunaudoja mažai energijos ir turi ilgą tarnavimo laiką, palyginti su tradiciniais šviestuvais. Jie taip pat yra lankstūs dizaino požiūriu, galintys būti įvairiausių formų ir spalvų, todėl gali pritaikyti prie įvairių interjero stilių.

  Kištukai ir kištukiniai lizdai yra elementai, skirti padėti jungti elektros prietaisus prie elektros tinklo su tikslu perduoti elektros energiją iš rozetės į prietaisą. Kištukai dažnai būna dviejų ar daugiau kontaktų, kurie padaryti iš lankstaus metalo ir yra padengti izoliuojančiu plastiko korpusu. 

   

  Atsakysime kaip galima greičiau

  Susisiekite

  Užpildykite užklausos formą ir artimiausiu metu ssusisieksime aptarti Jūsų poreikius.