Preloader Close
 • Lt
 • En
 • Buitiniai ir panašios paskirties elektriniai prietaisai

  Buitinės paskirties prietaisai yra įvairūs elektros įrenginiai ir įrankiai, kurie naudojami kasdieninėje namų aplinkoje tam, kad palengvintų kasdienius darbus ir užtikrintų patogumą bei efektyvumą. Šie prietaisai dažnai yra skirti tam, kad padidintų namų ūkio darbų efektyvumą, sutaupytų laiko ir energijos, bei pagerintų gyvenimo kokybę.

  Pavyzdžiai buitinės paskirties prietaisų apima:

  1. Virtuvės prietaisai: Kaip indaplovės, viryklės, orkaitės, mikrobangų krosnelės ir kiti įrenginiai, kurie padeda paruošti ir kepti maistą.

  2. Šaldytuvai ir šaldikliai: Šie prietaisai saugo maisto produktus nuo pūvimo ir išlaiko juos šviežius.

  3. Skalbimo mašinos ir džiovyklės: Jie leidžia lengvai išskalbti, nuskalbti ir išdžiovinti drabužius ir tekstilę.

  4. Siurblių ir dulkių siurblių prietaisai: Jie naudojami valant grindis, kilimėlius, baldus ir kitus paviršius nuo nešvarumų ir dulkių.

  5. Vandens šildytuvai: Šie prietaisai šildo vandenį vonioms, dušams ir kitoms buitinsioms reikmėms.

  6. Dranikių ir lyginimo prietaisai: Prietaisai, skirti drabužiams lyginti ir raukšlėms pašalinti.

  7. Elektriniai griliai ir kepimo aparatai: Naudojami maisto gamybai ant grilio ar keptuvės be tradicinio ugnies.

  8. Virtuvės maišytuvai ir trintuvai: Prietaisai, skirti skirtingų maisto produktų maišymui ir trintuvimui.

  9. Kavos aparatai ir virduliai: Naudojami kavos ar arbatos gamybai, taip pat vandens virimui.

  10. Plaukų džiovintuvai, lygintuvai ir kitos asmeninės priežiūros priemonės: Prietaisai, padedantys rūpintis asmenine išvaizda.

  Tai tik kelios iš daugelio buitinės paskirties prietaisų pavyzdžių. Šie prietaisai labai palengvina kasdienius darbus ir padeda taupyti laiką bei pastangas.

  Pastabos: Už gaminio atitikimą direktyvoms ir standartams atsakingas gamintojas.

  Teisiniai reikalavimai buitiniams prietaisams

  Skirtingų prietaisų atitikties reikalavimus reglamentuoja skirtingos CE ženklinimo direktyvos, reglamentai bei harmonizuoti standartai. Buitinių prietaisų atitikties reikalavimus reglamentuoja 2014 m. vasario 26 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2014/35/ES dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su tam tikrose įtampos ribose skirtų naudoti elektros įrenginių tiekimu rinkai, suderinimo, dažnai vadinama tiesiog LVD (low voltage directive) direktyva.

  Ši direktyva taikoma elektros įrenginiams, skirtiems naudoti esant 50–1 000 V kintamosios srovės įtampai ir 75–1 500 V nuolatinės srovės įtampai.

  Be direktyvos nuostatų, buitinių prietaisų atitikčiai reglamentuoti dar taikomi standarto EN 60335-1 „Buitiniai ir panašios paskirties elektriniai prietaisai. Sauga. 1 dalis. Bendrieji reikalavimai“ reikalavimai. Šis standartas yra taikomas buitinių ir panašios paskirties elektrinių prietaisų grupei.

  Atsakysime kaip galima greičiau

  Susisiekite

  Užpildykite užklausos formą ir artimiausiu metu ssusisieksime aptarti Jūsų poreikius.