Preloader Close
 • Lt
 • En
 • In vitro medicinos priemonės

  „In vitro medicinos priemonės” (IVD) yra laboratorinės diagnostikos priemonės, kurios naudojamos tyrimams ir analizėms atlikti su biologiniais mėginiais, tokiais kaip kraujas, šlapimas, audinys arba kiti kūno skysčiai, išimti iš žmogaus organizmo. Šios priemonės yra skirtos nustatyti tam tikrus ligos buvimą, jos stadiją, monitoruoti ligos eigą arba nustatyti kitus sveikatos rodiklius.

  In vitro medicinos priemonės gali būti įvairios, įskaitant:

  1. Įvairios analizės priemonės: Tai gali būti prietaisai, skirti atlikti įvairias biochemines ar imunologines analizes. Pavyzdžiui, jie gali nustatyti kraujo cheminę sudėtį, hormonų lygius arba specifinių antigenų buvimą.

  2. Medžiagų aptikimo priemonės: Šios priemonės naudojamos nustatyti specifinius medžiagas ar mikroorganizmus mėginiuose. Pavyzdžiui, tai gali būti gripo viruso aptikimo testai arba bakterijų tyrimai.

  3. Genetinės analizės priemonės: Šios priemonės skirtos analizuoti žmogaus genetinę informaciją ir nustatyti paveldimos ligos riziką, identifikuoti genetines mutacijas ar atlikti asmeninę genetinę diagnostiką.

  4. Savireguliacinės priemonės: Tai gali būti įvairūs prietaisai, skirti pacientams stebėti savo sveikatos būklę, tokie kaip gliukozės matuokliai diabetu sergantiems pacientams.

  In vitro medicinos priemonės yra itin svarbios medicinos diagnostikos srityje, nes jos leidžia greitai ir tiksliai gauti informaciją apie paciento sveikatos būklę, dėl to padedant nustatyti tinkamą gydymo kelią. Tačiau svarbu suprasti, kad šios priemonės turi būti tinkamai patvirtintos ir atitikti tam tikrus standartus, kad būtų užtikrinta jų tikslumas ir saugumas.

  Atsakysime kaip galima greičiau

  Susisiekite

  Užpildykite užklausos formą ir artimiausiu metu ssusisieksime aptarti Jūsų poreikius.